شرکت کول سامر تامین کننده نوع خاصی از پوشش های ضد خوردگی به نام Heresite VR-514 است که محصول کشور آمریکا می باشد و دارای بالاترین کیفیت پوشش های محافظ برای کویل های سیستم های تهویه مطبوع است که در محیط های خورنده قرار دارند.
طبق مطالعات سازمان NACE International ،خوردگی و پوسیدگی یکی از بزرگترین هزینه ها در اقتصاد می باشد و تخمین زده می شود  که با اقدامات پیشگیرانه می توان تا 30% در هزینه ها صرفه جویی کرد.
هر کویل حرارتی که در معرض مواد شیمیایی، آب و هوای آلوده و دارای مواد خورنده قرار دارد، باید قبل از شروع خوردگی دارای یک پوشش حفاظتی شود.شرکت هرسایت آمریکا تخمین میزند که این پوشش عمر کویل های حرارتی را تا 3 برابر افزایش می دهد.
اعمال این پوشش آمریکایی می تواند هزینه های بازرسی، تعمیرات و نگهدارای مرتبط با خوردگی و همچینین سفارش قطعه جدید را کاهش دهد. همچنین تمیز کردن کویل هایی که  نیاز به ضد عفونی دارند رو آسانتر می کند.
اگر چه صرفه جویی در هزینه های ناشی از کنترل خوردگی اغلب بلافاصله آشکار نمیشود، با استفاده از این پوشش به مرور زمان، هزینه های نگهداری ، نیاز به بازرسی مکرر و همچنین زمان توقف تولید به دلیل خرابی های مکرر را کاهش می دهد و عملکرد و بازده واحد تولیدی را افزایش میدهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت کول سامر تماس حاصل فرمایید.
.
.
.